MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15075195
nr 1507 5195
Fåtölj
1940-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 18:29:45
250 kr